#1 2011-02-28 09:16:31

 Eyesnake

Administrator

Skąd: okolice Wadowice małopolska
Zarejestrowany: 2010-09-08
Posty: 408
Punktów :   

Historia Gildii Bastylion

HISTORIA GILDII BASTYLION

23.03.2010 - powstanie polskiego serwera Saoraid

Gildia Bastylion - powstała zaraz na początku powstania serwera.

Goliant : "Po długich poszukiwaniach trafiłem na reklamę ROMa i zacząłem grać pod koniec marca zeszłego roku. Osiągnąwszy 13 lvl (biegałem sam po koloni osadników i Logar) zobaczyłem na światowym notkę o rekrutacji, napisałem ale że nie spełniałem warunków lvl zostałem warunkowo przyjęty do Bastylionu przez gracza o nicku Hapu. Był to czas rozbudowy gildii pędziliśmy do 7lvl gdyż wtedy można było postawić zamek w tamtym czasie, jako że wpłacałem po 1000 a później po 5000 surki na tydzień szybko wspiąłem się w hierarchii. Do gildii przyjęto mnie w pierwszym tygodniu grania czyli na początku kwietnia, wtedy przywódcą i założycielem był gracz o nicku Sabrina, teraz widywałem go w grze z nickiem Kaliente, całą resztę można przeczytać u góry.
Gildiia istnieje od marca zeszłego roku,dokładnej daty nie znam."

@ edit Aedirn
Sabrina mówi że żadnej fuzji nigdy nie było, tylko Mufio przeszedł do gildii, później kilka osób doszło też. Jeżeli chodzi o gildię Mlekolaki to mieliśmy z nimi tylko sojusz.

@ edit Sabrina
"... jak już aed wspomniał fuzji z Mlekołakami nie było. Był tylko sojusz no i tylko lider czyli Mufio zostawił gildię i przeszedł wtedy do nas. Za to niedługo po przyjściu Mufia jakoś czerwiec lipiec 2010 r. nasza gildia wchłonęła gildie o nazwie Vampires - była to gildia licząca jakieś 40 graczy z czego większość przestała grać i do nas przeszło około 15 osób. Miedzy innymi: Keczapos, Karolinex, Alanx, Cyzianyzia, Iquana, Piotrekkk - reszty już zbytnio nie pamiętam niestety. Warto wspomnieć też o kontrowersyjnym graczu: Diablica, który bardzo szybko wbił lvl i stał się uwczesnym koksem. Niestety było na niego masę skarg i z glosowania okazało się ze niewiele nas go lubi za zachowanie i za pisanie głupot na chacie gildyjnym. Pomimo iż pomagał często, za zachowanie musiał zostać usunięty z gildii. W pamięci zostaną zawsze także tacy ludzie jak Drzazga, czy też Jirmejahu, bądź Kurtia - może tak po krótce o nich. Drzazga był moją prawą ręką od początku istnienia gildii, zawsze pomocny, rożne pomysły np. założenie 1 forum i dobry zarządcą. Niestety dość szybko mu się znudziła gra i przestał wpadać na RoMa. Jirmejahu był to nasz jedyny tank (po za Goliantem co powoli na spokojnie bił wtedy lvl), który na tamte czasy utankował wszystko co potrzebowali high lvl - dość wulgarna osoba, ale za to tank ogarnięty jakich mało - potem spotkałem i Kurtia z reala Milena - utrzymuje z nią kontakt jako taki, do tej pory zawsze miło o niej wspominam, naprawdę bardzo fajna dziewczyna i jedyny druid heal jakiego gildia wtedy miała. Jak nie leczyła Kurtia to został tylko Marakpl, który musiał wchodzić na subklase. Kurtia dobijajac do 50lvl musiała wyjechać za granice i od tamtej pory nie gra. Miałem masę screenów z tamtych czasów. Nawet ludzi na screenach z którymi zakładałem gildie, czyli 5tkę potrzebną do jej założenia, ale po formatowaniu dysku niestety wszystko utraciłem a pamiętam tylko 2 nicki Walfador i Akoman. Pomysł z historią bastylionu bardzo mi się podoba i warto by było popytać najstarszych graczy co pamiętają coś z tamtych czasów, może ktoś coś dopowie ciekawego co umknęło w tej chwili mej pamięci, bo jednak sporo się przez ten czas zmieniło. Jeśli wam to nie przeszkadza to jak coś sobie przypomnę dopiszę.
Aha odchodząc z gildii nie grałem już jako Sabrina tylko właśnie Kaliente.
Ninthiego znanego, także jako Nedri poznałem już Kaliente i to Goliant miał wtedy Lidera, bo był jakiś bug i mi go podobno oddać nie mógł. A nawet kiedyś oddał lida Demonicangelowi a mi nie mógł - jakiś błąd chyba... w każdym razie za odejście nasze z gildii był odpowiedzialny właśnie Ninthi/Nedri - wtedy utrzymywaliśmy, że to nie przez niego ale prawda była taka ze to on się do tego przyczynił".

@ edit Nefarius
Do Basty nie dołączył tylko Mufio wtedy tylko jeszcze ja i taki Silm (który potem uciekł i słuch po nim zaginął)...


Początek Lata 2010


Gildia szybko się rozwija około 60 graczy - w składzie m.in. Mandos, Pathma, Sabrina, Goliant, Iwillkillyou, Mufio, Nedri, Pawetta, Eyesnake, Misticsol, Mithrim, Sentinel, Goferek, Karyel, Aedirn, Jasha

Lipiec 2010

Pierwszy poważny kryzys po kłótni w zarządzie odchodzą wszystkie koksy (m.in Sabrina, Mandos, Pathma, Mufio)

Goliant najwyższy rangą zostaje liderem grupy low levelowców. Zajmuje się organizacją gildii. Zastępcą zostaje Iwillkillyou przyszły lider i guru gildii Bastylion.
Jeszcze niedoświadczeni w gildii Eyesnake i Aedirn zajmują się rekrutacją, która później okazała się kluczem do późniejszej potęgi gildii.

Pojawiają się Zojda, Gdziejestnemo, Gino i tworzą świetną atmosferę na Tsie.
Również Keryja, Klapecki, Fornax, Wilczycaluna, Georget i inni.

Jesień 2010


Gildia staje się rozpoznawalna na serwerze i na wojnach. Ciągły napływ graczy i levelowanie tworzy silną i skonsolidowaną grupę oraz fajną atmosferę nie często spotkaną w innych gildiach.

Październik - Listopad 2010

Do gildii dochodzą mega koksy Sweetbaby (Durtang), Dzika, Gumisid, Gava, Exheroep Aspirinn (z jednej gildii) a także Renckor, Pitcher, Dobrabopiekna - co niektórych do tej pory można zobaczyć na czele listy wymiataczy serweru.

A także jeszcze niedoświadczeni: Polex, Szponio, Moran, Saltodracon, Tiita, Hadoresed, Balboa, Ajuner, Eyvie... i Czesiorek:)

Gildia liczy około 100 graczy przy czym 95% powyżej 55lev na obecny level 60.
Na wojnach częste wygrane i około 2000 pkt wojny - co oznaczało, że tylko 4-5 gildii na serwerze Saoraid miało więcej punktów.
Byliśmy w TOP 10 serwera!!!

Grudzień 2010

Zaczęły się propozycji fuzji od innych silnych gildii.
Po burzliwej dyskusji została wybrana opcja przejścia wszystkich do Gildii Outlawz (fuzja).

Gildia Bastylion zawiesiła działalność...

W Outlawz gracze nie przyjęli się dość dobrze i po miesiącu z Bastylionu zostało tam 15 osób. Czyli zostali tam tylko ci co im najbardziej zależało na fuzji.

Koniec grudnia 2010

Eyesnake wraz z Zojdą powraca do zapuszczonego Bastylionu. Spotyka tam Golianta i Pawette. Eyesnake wspierany przez Klapeckiego i nowo zrekrutowanego Kamello zaczyna odbudowę Bastylionu.

Początek trudny bo online sięgający 2 osób (na 20 osób)to była słaba zachęta, ale po tygodniu było nas już 60 osób. Zawiedli dawni z Basty, którzy wcześniej deklarowali powrót. Ale były wyjątki jak Ajuner, Nefariuswaleczy, Gino, Wilczycaluna, Georget i inni.

Styczeń 2011

Dołączyła do nas grupa z innej gildii: Fornax (dawny z basty), Ereszkigalpl (drugi nasz dowódca, który dobrze zarządzał), Wilku, Walialux i inni ( z 10 osób wysokich lev.). Gildia zaczęła być całkiem liczna i "konkretna".

Trochę zawiedli, bo po 2 tygodniach pod naporem innych Eresz zabrał swoją ekipę co spowodowało kolejny duży kryzys w gildii i odpływ koksów. Nastał efekt domina z ucieczką z gildii.

Luty 2011

Bastylion znów stanął na nogi i z dużą ilością graczy o słabszych levelach (100 osob) szybko się rozwija. Dzięki starej gwardii i nowym graczom rośniemy w siłę.

A z tacy gracze jak Ayth, Egze, Uwagaidem, Guld, Beakel, Taicho, kristoferkaduo, Marcincold i inni powoli stają się takimi "Iwillami" i "Zojdami" dawnego Bastylionu stanowiącymi o sile i atmosferze gildii:)

Ps: Gildia Outlawz weszła fuzją do Midwinter.

Marzec 2011

Tworzymy "Szkołę Bastylionu" w celach szkolenia młodych adeptów - myślę, że jest to pierwsza taka inicjatywa na serwerze:)

Dzięki 500% EXP większość graczy pociągła level, więc przeważa grupa 55-62 lev:) Myślę, że teraz DOD i WA będzie często:)

Kwiecień 2011


DOD codziennie i pierwsza wyprawa gildią na WA zakończona powodzeniem (po długim czasie i już w innym składzie).

Maj 2011

Do farmienia WA dochodzi Sharledah, Gestero,  ZS i Dl , HOS, teraz kierunek RT easy i w stronę RT normal


Czerwiec 2011

Osiągamy 11 level zamku gildii!!!

Sierpień 2011

Osiągamy 12 lev zamku!!!
RT normal, RT brąz w zasięgu

Wrzesień - Październik 2011

RT Gold i KT już zwiedzamy i dropimy:)

Listopad 2011

Robimy RT diament

Grudzień 2011

Pierwsze kroki na GC Hard z zaprzyjaźnioną gildią Czarnakompania
Pierwsze kroki na Zamek Sardo

Styczeń 2012

Zamek sardo upadł:)
1-3 bossy na GC Hard
Sojusz z Czarnąkompanią

Luty - Marzec 2012

1-5 boss GC Hard
Zamek Sardo całe bez problemów
Urodziny 3 Runes of Magic
Pożegnanie Czesiorka

Kwiecień - Sierpień 2012

Pożegnanie Węża
Instancje, żegnający się ludzie, ciężkie czasy ROMa

Ostatnio edytowany przez Nefariuswaleczny (2011-09-16 14:29:09)

Offline

 

#2 2011-09-16 08:55:02

 Eyesnake

Administrator

Skąd: okolice Wadowice małopolska
Zarejestrowany: 2010-09-08
Posty: 408
Punktów :   

Re: Historia Gildii Bastylion

news - uzupełniono historię o wypowiedz byłego lidera Sabrinę

Offline

 

#3 2011-09-16 17:00:29

Goliant

Administrator

Zarejestrowany: 2010-08-31
Posty: 38
Punktów :   

Re: Historia Gildii Bastylion

Sabi tak jakbyś nie pamietał że każde oddanie szefostwa kończyło sie wtedy na Karyelu,dobrze że był spoko gostek i od razu odrzucał

Offline

 

#4 2011-09-16 21:02:54

Sabrina

Bastylion

Zarejestrowany: 2011-09-15
Posty: 19
Punktów :   

Re: Historia Gildii Bastylion

Goli to nie jest tak że ja mam ci to za złe że tak było... widocznie tak musiało być. ja nie twierdze że robiłeś to specjalnie:) gdybym tak sadził z pewnością bym miał o tobie inne zdanie i czasem nie zagadywał na szepcie czy też w innej grze...

Offline

 
PEACE COME THROUGH SUPERIOR FIRE POWER!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmaltańczyk rasa opis gończy polski hodowla samoyed